Krbové vložky pro teplovzdušné rozvody

Teplovzdušné krbové vložky FLAMINGO nevyžadují šamotovou výplň, takže vzniklé teplo předávají do prostoru a k ohřevu vody větší plochou, tím se i zvyšuje účinnost hoření.

Vložky jsou vybaveny řadou bezpečnostních prvků, které splňují i náročné mezinárodní normy. K zabránění znečišťování skla slouží dvojitý oplach skla předehřátým vzduchem, vyloučení hromadění odpadní plynů ve spalovací komoře pak řeší stále otevřený přívod terciálního vzduchu.

Krbové vložky Flamingo mají za cíl uspokojit všechny náročné zákazníky, kteří preferují čisté hoření, kde oheň hoří po celé délce spalovací komory, nechtějí dělat kompromisy s čistotou skla a ocení snadnou regulaci hoření a komfortní otevírání dveří.

Energie v souladu s přírodou

Bezroštové spalování, spalovací komora z vermikulitu a speciálně vedené přívody vzduchů zajišťují vysokou účinnost a nízké hodnoty emisí. Minimální zbytky popela jsou toho důkazem. V HS Flamingo dbáme na inovativní hoření a věnujeme do toho maximální úsilí již léta. Výsledkem je unikátní rozložení plamenů, které vnese do vašich domovů příjemnou a uklidňující atmosféru. Splňujeme přísné evropské normy, včetně normy Ekodesign.