Dokonalé teplo, které zajistí pouze přirozený oheň, relaxace při pohledu do mihotajících plamínků a v neposlední řadě i stylový doplněk místnosti, to si můžete dopřát docela snadno. Krbová vložka, která toto všechno umožní, se jednoduše zabuduje do prostoru kolem komínu a obestaví, aby tvořila nedílnou součást obydlí. Vytopíte dokonale celý prostor. Chcete ale teplo ve všech místnostech?

Hoření s regulací

Krbová vložka s výměníkem i bez výměníku může bát vybavena automatickou, základní nebo manuální regulací hoření. Díky tomu můžete perfektně ovládat proces hoření a optimálně snížit spotřebu paliva.

Vzhled, který očaruje

Zabudované krbové vložky vynikají také svým nadčasovým designem, který umožňuje vytvořit z krbu zásadní a nepřehlédnutelný prvek jakékoli místnosti.

Doplňujte a kombinujte

Pro jakýkoli typ krbové vložky máme v nabídce i řadu příslušenství, které pomohou nejen jako stavební materiál, ale zajistí i údržbu v podobě různých čističů nebo krbového nářadí, či pomohou s přípravou paliva, jako to umí koš nebo stojan na dřevo. Pro vyšší bezpečnost lze využít paravany nebo podložky pod kamna.