Novinka Doprava zdarma

HSF44-002

23 990 Kč s DPH


ks

Volně stojící kachlová kamna Flamingo BALI s částečnou akumulací do keramického pláště. Kamna budou hřát ještě několik hodin po vyhasnutí. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Kachlová kamna Flamingo BALI jsou díky své vysoké kvalitě a skvělé ceně velice žádaným produktem.
Krbová kamna Flamingo nabízejí standardní možnost napojení externího přívodu vzduchu. Pro co nejefektivnější spalování je přivedený vzduch dále rozdělen na primární (pod rošt), sekundární na oplach skla a terciární pro podporu spalování plynných částic.
Komora je konstruovaná tak, aby byla dosažena vysoká účinnost a malá spotřeba paliva, která činí průměrně 2,5 kg na hodinu. Spalovací komora je vyrobená ze silného ocelového plechu a pro dokonalejší spalování je vysázena pravým šamotem. Sekundární spalování, krásně čisté sklo a externí přívod vzduchu je u kamen Flamingo samozřejmostí. Kamna jsou vyrobená z kvalitních materiálů a díky tomu Vám můžeme poskytnout záruku 5 let

kachlová kamna BALI

Proč koupit kamna Flamingo

 • U kamen řady Flamingo je systém spalování na nejvyšší úrovni a zajišťuje centrální přísun vzduchu z exteriéru, který zajišťuje bezpečnost před výbuchem plynných částí pomocí plynulého přisávání čerstvého vzduchu. Inovativní prvek zajišťuje vysokou účinnost, snížení spotřeby paliva až o 40 % a zejména šetrnost k životnímu prostředí. Množství popela je minimální. Celý spalovací proces je ovládán dvěma táhly, kdy první slouží k regulaci primárního vzduchu, který je zapotřebí k zatopení a rozhoření dřeva. Druhé táhlo slouží k podpoře sekundárního spalování. Jeho otevřením dochází k přísunu předehřátého vzduchu do horní části spalovací komory. Tento vzduch se používá k úspornému a co nejefektivnějšímu průběhu hoření dřeva. Tímto je zajištěna vysoká účinnost a krásné hoření včetně čistého skla.

 • Kachlová kamna Bali jsou navíc obložena pravými, ručně vyráběnými kachlemi. Design kachlí byl speciálně vykreslen našimi designéry a nese název "zpovědnice". Kachle jsou akumulačním materiálem a z toho důvodu se akumulační schopnost kamen značně navyšuje.

 • Krbová kamna Flamingo patří do skupiny konvekčních, tedy zajišťují plynulé proudění ohřátého vzduchu a rovnoměrné vyhřátí místnosti.

 • Šamotová vyzdívka - šamot je základem pro vysokou účinnost a nízkou spotřebu paliva. Zajišťuje vysoké teploty ve spalovací komoře.

 • Popelník - snadné vysypání popela.

 • Balení kachlových kamen je rozděleno na krbová kamna a kachle. Zákazník si tedy kachle nasazuje sám po rozbalení kamen u sebe doma. Součástí je návod krok po kroku, který naleznete v zásilce nebo si jej můžete stáhnout přímo u produktu.

  Typ kamen
  teplovzdušná - dvouplášťová, konvenční
  Jmenovitý výkon celkový
  9 kW
  Rozsah celkového výkonu
  3 - 12 kW
  Rozsah celkového výkonu do vody
  0 kW
  Jmenovitý výkon do vody
  0 kW
  Výhřevnost
  60 - 240 m3
  Sekundární spalování
  Ano
  Účinnost
  80,72 %
  Vývod spalin
  150 mm
  Délka polen
  35 cm
  Spotřeba paliva
  2,5 kg/hod
  Emise CO (při 13% O2)
  0,08 %
  Provozní tah
  12 - 14 Pa
  Průměrná teplota spalin
  293 °C
  Klapka
  Ne
  Váha
  152 kg
  Palivo
  dřevo, dřevěné brikety
  Deflektor (clona)
  Ano
  Odvod spalin
  horní
  Ochlazovací smyčka
  Ne
  Oplach skla
  Ano
  Varná plotna
  Ano
  Typ skla
  rovné
  Rozměr skla (Š x V)
  340 x 280 mm
  Objem tepelného výměníku
  0 l
  Elektronická regulace
  Ne
  Externí přívod vzduchu
  Ano
  Maximální provozní tlak
  0 bar
  Vyměnitelná dlažba
  Ne
  Barva
  bordo
  Zák. 201/2012 Sb. od 2018
  Ano
  Terciární přívod vzduchu
  Ano

  Kontaktujte nás!

  Příslušenství 18
  Alternativní produkty 41