- Domov
- KRBOVÁ KAMNA
- AQUAFLAM VARIO
- Energetická třída A+
AQUAFLAM VARIO - Energetická třída A+
Krbová kamna AQUAFLAM VARIO nabízejí univerzální řešení díky možnosti volby teplovzdušného nebo teplovodního provozu. Vynikají vysokou účinností, moderní konstrukcí a plynulou regulací hoření. Jsou ideální pro domácnosti, které hledají flexibilní a úsporné vytápění s možností napojení na topný systém nebo akumulační nádrž.
Energetická třída A+
+ Darček

HS FLAMINGO Krbová kamna AQUAFLAM VARIO ® LEND 11kW krémová (teplovzdušná verze)
Skladem do 4 týdnů
1.883,40 €
Aquaflam Vario - kamna, která lze dle vaši potřeby variabilně využívat buď k teplovzdušnému nebo k…
Energetická třída A+
+ Darček

HS FLAMINGO Krbová kamna AQUAFLAM VARIO ® SAPORO 11kW hnědá - sametová (teplovzdušná verze)
Skladem
1.784,90 €
Aquaflam Vario - kamna, která lze dle vaši potřeby variabilně využívat buď k teplovzdušnému nebo k…
Energetická třída A+
+ Darček

HS FLAMINGO Krbová kamna AQUAFLAM VARIO ® BARMA 11kW dlažba Ořech (teplovzdušná verze)
Skladem
1.707 €
Aquaflam Vario - kamna, která lze dle vaši potřeby variabilně využívat buď k teplovzdušnému nebo k…
Energetická třída A+
+ Darček

HS FLAMINGO Krbová kamna AQUAFLAM VARIO ® SAPORO 11kW šedá (teplovzdušná verze)
Skladem
1.784,90 €
Aquaflam Vario - kamna, která lze dle vaši potřeby variabilně využívat buď k teplovzdušnému nebo k…
Energetická třída A+
+ Darček

HS FLAMINGO Krbová kamna AQUAFLAM VARIO ® SAPORO 11kW olivová (teplovzdušná verze)
Skladem
1.784,90 €
Aquaflam Vario - kamna, která lze dle vaši potřeby variabilně využívat buď k teplovzdušnému nebo k…
Energetická třída A+
+ Darček

HS FLAMINGO Krbová kamna AQUAFLAM VARIO ® KALMAR 11kW olivová (teplovzdušná verze)
Skladem do 4 týdnů
2.174,80 €
Aquaflam Vario - kamna, která lze dle vaši potřeby variabilně využívat buď k teplovzdušnému nebo k…
Energetická třída A+
+ Darček

HS FLAMINGO Krbová kamna AQUAFLAM VARIO ® KALMAR 11kW krémová (teplovzdušná verze)
Skladem do 4 týdnů
2.174,80 €
Aquaflam Vario - kamna, která lze dle vaši potřeby variabilně využívat buď k teplovzdušnému nebo k…
Energetická třída A+
+ Darček

HS FLAMINGO Krbová kamna AQUAFLAM VARIO ® LEND 11kW šedá (teplovzdušná verze)
Skladem do 4 týdnů
1.883,40 €
Aquaflam Vario - kamna, která lze dle vaši potřeby variabilně využívat buď k teplovzdušnému nebo k…
Energetická třída A+
+ Darček

HS FLAMINGO Krbová kamna AQUAFLAM VARIO ® LEND 11kW hnědá - sametová (teplovzdušná verze)
Skladem do 4 týdnů
1.883,40 €
Aquaflam Vario - kamna, která lze dle vaši potřeby variabilně využívat buď k teplovzdušnému nebo k…
Energetická třída A+
+ Darček

HS FLAMINGO Krbová kamna AQUAFLAM VARIO ® SAPORO 11kW krémová (teplovzdušná verze)
Skladem do 4 týdnů
1.784,90 €
Aquaflam Vario - kamna, která lze dle vaši potřeby variabilně využívat buď k teplovzdušnému nebo k…
Energetická třída A
Energetická třída A+
+ Darček

HS FLAMINGO Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO ® PERU 11kW, kachle hnědá (teplovzdušná verze)
Skladem
3.332,20 €
Kachlová kamna PERU - kamna, která lze dle vaši potřeby variabilně využívat buď k teplovzdušnému…
Energetická třída A
Energetická třída A+
+ Darček

HS FLAMINGO Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO ® PERU 11kW, kachle bílá (teplovzdušná verze)
Skladem do 4 týdnů
3.332,20 €
Kachlová kamna PERU - kamna, která lze dle vaši potřeby variabilně využívat buď k teplovzdušnému…
Energetická třída A+
+ Darček

HS FLAMINGO Krbová kamna AQUAFLAM VARIO ® BARMA 11kW dlažba Javor (teplovzdušná verze)
Skladem
1.711,10 €
Aquaflam Vario - kamna, která lze dle vaši potřeby variabilně využívat buď k teplovzdušnému nebo k…
Energetická třída A+
+ Darček

HS FLAMINGO Krbová kamna AQUAFLAM VARIO ® BARMA 11kW dlažba Bělený Dub (teplovzdušná verze)
Skladem
1.711,10 €
Aquaflam Vario - kamna, která lze dle vaši potřeby variabilně využívat buď k teplovzdušnému nebo k…
Energetická třída A+
+ Darček

HS FLAMINGO Krbová kamna AQUAFLAM VARIO ® KALMAR 11kW šedá (teplovzdušná verze)
Skladem do 4 týdnů
2.174,80 €
Aquaflam Vario - kamna, která lze dle vaši potřeby variabilně využívat buď k teplovzdušnému nebo k…
K vidění na prodejně
Energetická třída A+
+ Darček

HS FLAMINGO Krbová kamna AQUAFLAM VARIO ® KALMAR 11kW hnědá - sametová (teplovzdušná verze)
Skladem do 4 týdnů
2.174,80 €
Aquaflam Vario - kamna, která lze dle vaši potřeby variabilně využívat buď k teplovzdušnému nebo k…
Energetická třída A+
+ Darček

HS FLAMINGO Krbová kamna AQUAFLAM VARIO ® KALMAR 11kW červená teplovzdušná verze)
Skladem do 4 týdnů
2.174,80 €
Aquaflam Vario - kamna, která lze dle vaši potřeby variabilně využívat buď k teplovzdušnému nebo k…
Energetická třída A+
+ Darček

HS FLAMINGO Krbová kamna AQUAFLAM VARIO ® LEND 11kW olivová (teplovzdušná verze)
Skladem do 4 týdnů
1.887,50 €
Aquaflam Vario - kamna, která lze dle vaši potřeby variabilně využívat buď k teplovzdušnému nebo k…
Energetická třída A+
+ Darček

HS FLAMINGO Krbová kamna AQUAFLAM VARIO ® LEND 11kW červená (teplovzdušná verze)
Skladem do 4 týdnů
1.887,50 €
Aquaflam Vario - kamna, která lze dle vaši potřeby variabilně využívat buď k teplovzdušnému nebo k…
Energetická třída A+
+ Darček

HS FLAMINGO Krbová kamna AQUAFLAM VARIO ® SAPORO 11kW červená (teplovzdušná verze)
Skladem
1.784,90 €
Aquaflam Vario - kamna, která lze dle vaši potřeby variabilně využívat buď k teplovzdušnému nebo k…
K vidění na prodejně
Energetická třída A
Energetická třída A+
+ Darček

HS FLAMINGO Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO ® PERU 11kW, kachle zelená (teplovzdušná verze)
Skladem
3.332,20 €
Kachlová kamna PERU - kamna, která lze dle vaši potřeby variabilně využívat buď k teplovzdušnému…






